Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/carrompl/domains/carrom.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

Serdecznie zapraszamy młodych graczy carrom z gminy Stare Babice uczęszczających do babickich szkół podstawowych tj. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach, SP w Koczargach Starych, SP w Zielonkach-Parceli, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dużym oraz Edulab – Niepubliczna Szkoła Podstawowa do wzięcia udziału w szkolnych turniejach carrom w następujących terminach:

wtorek 12.11.2019 – Edulab – Niepubliczna Szkoła Podstawowa (start godz. 15:00)
środa 13.11.2019 – SP w Koczargach Starych (start godz. 13:40)
czwartek 14.11.2019 – SP w Zielonkach-Parceli (start godz. 15:00)
piątek 15.11.2019 – SP w Starych Babicach (start godz. 14:00)
poniedziałek 18.11.2019 – SP w Borzęcinie Dużym (start godz. 14:00)

Turnieje szkolne będą eliminacjami do II Międzyszkolnego Turnieju Carrom w gminie Stare Babice. Zwycięzcy szkolnych turniejów carrom (3 osoby) będą reprezentowały szkołę w II Międzyszkolnym Turnieju Carrom.

II Międzyszkolny Turniej Carrom odbędzie się w środę 20 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej w Koczargach Starych.

Karty zgłoszeniowe do turnieju dostępne są do pobrania w szkołach. Uczestnictwo w turniejach jest bezpłatne.

Wszyscy uczestnicy turniejów szkolnych otrzymają dyplomy, a zwycięzcy puchary i drobne nagrody, a także możliwość wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Turnieju Carrom w gminie Stare Babice.

W II Międzyszkolnym Turnieju Carrom zawodnicy reprezentujący szkoły wszyscy otrzymają drobne nagrody oraz pamiątkowe medale, a zwycięzcy trofea.

W razie jakichkolwiek pytań lub w celu otrzymania karty zgłoszeniowej mailem prosimy o wiadomość na adres jakub@carrom.pl lub przez FB.

Projekt pt „Szkolne Turnieje Carrom oraz II Międzyszkolny Turniej Carrom w gminie Stare Babice” jest współfinansowany przez Gminę Stare Babice.Urząd Gminy Stare Babice

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje na temat turniejów eliminacyjnych oraz turnieju międzyszkolnego znajdują się w zgłoszeniach poniżej. Prosimy o wypełnienie zgłoszeń i przesłanie ich na adres paulina@carrom.pl lub przekazanie instruktorowi na zajęciach.

  1. KARTA ZGŁOSZENIA- szkolny_turniej_carrom_zielonki
  2. KARTA ZGŁOSZENIA- szkolny_turniej_carrom_babice
  3. KARTA ZGŁOSZENIA- szkolny_turniej_carrom_koczargi
  4. KARTA ZGŁOSZENIA- szkolny_turniej_carrom_borzecin
  5. KARTA ZGŁOSZENIA- szkolny_turniej_carrom_EDULAB
  6. Zasady rozgrywek eliminacje szkolne
  7. Zasady rozgrywek I Międzyszkolny Turniej Carrom