Warsztaty i Młodzieżowy Turniej Carrom – 7.12.2013 Ożarów Mazowiecki

Warsztaty i Młodzieżowy Turniej Carrom odbyły się w sobotę 7 grudnia 2013 w budynku starostwa powiatu warszawskiego-zachodniego w Ożarowie Mazowieckim.

W wydarzeniu uczestniczyło 40 graczy w wieku 11-17 lat. Każdy gracz rozegrał  sześć rund w systemie szwajcarskim. Dwaj najlepsi gracze na liście rankingowej po ostatniej rundzie, rozegrali emocjonujący mecz finałowy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Sasiński, który zwyciężył mecz Wojtkiem Rzewuskim wynikiem 19:11. Na trzecim miejscu znalazł się Rafał Szczepanik. Najlepszą Dziewczyną turnieju okazała się Magdalena Szczepaniak zajmując 10 pozycję. Najlepszym Graczem poniżej 13 lat został Kamil Bolek.

Najlepsi gracze otrzymali piękne puchary i medale oraz atrakcyjne nagrody.Każdy uczestnik turnieju otrzymał strikera, aby móc dalej rozwijać carromową pasję. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

Dziękujemy Staroście Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Stowarzyszeniu „Między Wisłą a Kampinosem”, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji Stare Babice oraz wolontariuszom za wsparcie przy realizacji projektu.

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdują się w galerii.

Projekt ten współfinansowany jest ze środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW 2007-2013) pozyskanych przez Polskie Stowarzyszenie Carrom w konkursie organizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Między Wisłą a Kampinosem”.