19 kwietnia 2009 Otwarty Turniej Carrom i zakończenie WLC

W CH Blue City w Warszawie 19 kwietnia 2009 odbył się Otwarty Turniej Carrom. Udział wzięło 18 graczy. Turniej został rozegrany w systemie szwajcarskim a zwycięzce wyłoniliśmy po rozegraniu finału między dwoma najlepszymi graczami. W ten sposób 1sze miejsce zajął Cornel Dsilva z Łodzi, 2gie miejsce Nick Sinha a 3cie miejsce Vinayak Upadhya, obydwaj z Warszawy. Pełna lista wyników wszystkich graczy dostępna jest tutaj. Impreza udała się i mamy nadzieje, że wszyscy są zadowoleni z wzięcia udziału w turnieju i licznie pojawią się na następnym.

Wyniki osiągnięte w tym turnieju wpływały na ostateczną klasyfikację graczy biąrących udział w rozgrywkach Warszawskiej Ligi Carrom (WLC). Zwycięzcą WLC został  Nick Sinha, 2gie miejsce zajął Jakub Nowakowski a 3cie Sylwester Pogorzelski. Szczegółowa klasyfikacja wszystkich 12 uczestników dostępna jest tutaj.